Życie na krawędzi

Borderline

Moja gwiazda powoli gaśnie

Dawno mnie tu nie było. Czy coś się zmieniło od ostatniego czasu?! Chyba tak ale niestety na gorsze. Znów popadam w stany depresyjne. Nic mnie się nie chce. Ucieczka w sen. Na codzień stwarzam pozory. Udaję, że wszystko w porządku a w środku mnie czuję że umarłam. Smutek doskwiera coraz bardziej. Łzy z oczu każdego dnia płyną. Krzyczę coraz głośniej lecz to niemy krzyk. Cisza wokół, w tle leci Refrit. Zagłuszam myśli. Wypieram uczucia. Staram się walczyć lecz na próżno me starania. Nie wiem nawet czy chcę dalej stawiać czoła problemom. Wszystko mnie przytłacza. Tak bardzo brak mi przytulenia czy ciepłego słowa. Czuję, że zaczynam znów rozpadać się na kawałki. To co osiągnęłam do tej pory, straciło sens. Towarzyszy mi brak wiary w to, że wszystko się jeszcze ułoży. Moja gwiazda straciła blask. Zaczyna powoli gasnąć. 

2 Comments

  1. Ruda… Nie powiem Ci za wiele, bo sama jestem w koszmarnym stanie. Ale przejdziemy przez to. Ja dam radę i Ty dasz radę i niedługo na naszych blogach znowu pojawią się notki jak jest zajebiście i w ogóle górka, mania i inne takie. Tylko tyle potrafię Ci teraz napisać.
    Ściskam mocno!

  2. Czytam to co piszesz już od pewnego czasu. Poznaję czym jest borderline i jak ciężko się z tym żyje. Pamiętaj jednak, że wszystko zależy od myśli. To one mają wpływ na nasze życie. Ok, masz to zaburzenie i co z tego? To jeszcze nie przekreśla Twojego szczęścia. Jeśli człowiek traci nogi, musi znaleźć inny sposób poruszania się. Jeśli traci rękę musi nauczyć się radzić sobie bez niej. Nie chodzi o to, żeby przeczekać burzę ale o to, żeby nauczyć się tańczyć w deszczu. Najgorsze co możesz zrobić to użalać się nad sobą. Przecież masz ręce, nogi, zdrowie, dziecko, rodzinę. Niektórzy mogą tylko o tym pomarzyć. Masz też wsparcie terapeutki, z którą możesz porozmawiać na każdy temat. Kiedy dopada Cię rozgoryczenie, nie poddawaj się złym myślą, przypomnij sobie co już masz. Może nie wszystko jest takie jakbyś chciała ale dziękuj za to co już posiadasz. 🙂

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

© 2017 Życie na krawędzi

Theme by Anders NorenUp ↑